TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

19.10.2007 r. odbyła się pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę. Uczestniczyli w niej uczniowie naszej szkoły z klas: IIIa-LO ,IIIb-LO, IVTŻ, IV TM. Wyjazd został zorganizowany przez księży katechetów: ks. Grzegorza Polarza i ks. Stanislawa Pawłowskiego, a opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy klas: Marta Lemiech, Danuta Jozefczyk, Marzena Szlachta, Adam Puć.

Poprawiony (czwartek, 21 maja 2015 11:20)

Więcej…

 

Dnia 16.10.2007 w Zarzeczu odbyła się powiatowa licealiada w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Dziewczyny wystartowały w składzie: .Magdalena Kubicka (IIIb LO), Urszula Wajda (IIIbLO), Agnieszka Czapla (IIITŻ), Ilona Szybiak (IIbLO), Justyna Zięba (IITH), Ewa Dzik (IITH), Wioletta Mazur (IIaLO), Gabriela Liszka (IbLO), Monika Flisak (ITZ) i Anita Wojdyła (IaLO), zawodniczkami rezerwowymi były: Sylwia Sykała (IITŻ) i Monika Liszka (IbLO). Opiekunem drużyny była mgr Krystyna Kołcz. Reprezentacja naszych dziewcząt po bardzo długim i mozolnym biegu ostatecznie zakończyła rywalizację na III miejscu ulegając ZSZ i ZSOiZ z Przeworska. Gratulujemy udziału w zawodach. Nieco lepiej powiodło się naszym chłopcom, którzy wystartowali w składzie: Maciej Lech (IIbLO), Sylwiusz Telega (IIbLO), Mateusz Karpa (IIbLO), Mateusz Chmura (IIbLO), Mateusz Kowalczyk (IITM), Łukasz Henclik (ITH), Artur Bar (IITŻ), Mateusz Pawełek (IITŻ), Adam Balawender (IITH), Andrzej Danys (ITM). Opiekunem drużyny była mgr Ewelina Kołcz. Podobnie jak w ubiegłym roku chłopcy wywalczyli II miejsce a tym samym awans na zawody na szczeblu rejonowym. Nasza drużyna uległa jedynie chłopcom z ZSZ z Przeworska. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Poprawiony (czwartek, 21 maja 2015 11:21)

 

dzn07_02Dnia 12.10.2005r. odbyła się w szkole uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali i zaprezentowali program artystyczny.W uroczystej akademii uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście.

Poprawiony (czwartek, 21 maja 2015 11:22)

Więcej…

 

Dnia 10.10.2007r. W Majdanie Sieniawskim odbyła się Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały: Justyna Zięba (IITH), Magdalena Kubicka (IIIb), Monika Flisak (ITŻ), Urszula Wajda (IIIb), Łukasz Henclik (ITH), Maciej Lech (IIb), Sylwiusz Telega (IIb) oraz Andrzej Danys (ITM). Opiekunem uczniów była mgr Ewelina Kołcz. Justyna zajęła wysokie II miejsce, wśród chłopców najlepiej wypadł Łukasz zajmując III miejsce co dało im awans na zawody wojewódzkie. Gratulacje!

Poprawiony (czwartek, 21 maja 2015 12:00)

 

kryn11Sobota 6.10.2007 , chłodny poranek. Na przystanku autobusowym w Kańczudze gromadzą się nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w Kańczudze. Jak co roku, a tak dzieje się od kilku lat, ochoczo wyjeżdżają na jednodniową wycieczkę. Tym razem do Krynicy. O dziwo nie spóźnia się nikt. O godzinie 6.15 ruszamy.

Poprawiony (czwartek, 21 maja 2015 12:02)

Więcej…