TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!


W dniach 10.01-11.01.2018 r. został przeprowadzony egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie z następujących kwalifikacji:

A.30- Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania,
A.31- Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych,
A.32- Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych,  T.06- Sporządzanie potraw i napojów T.15- Organizacja żywienia i usług gastronomicznych T.12- Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie,

Do części pisemnej przystąpiło ogółem 48 zdających. Do części praktycznej przystąpiło ogółem 53  zdających.
Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki. Trzymamy kciuki.

 

W dniu 9 stycznia 2018 roku w Zespole Szkół w Kańczudze odbył sie I etap XVII edycji Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere aude” - odważ się być mądrym. Wzięło w nim udział łącznie 17 uczniów. I etap konkursu miał formę pisemną i polegał na rozwiązaniu testu, składającego się z 40 pytań. Uczniowie rywalizowali w dziedzinie wiedzy z nauk ścisłych i przedmiotów zawodowych technicznych. 

Do II etapu zakwalifikowało się 3 uczniów: Małgorzata Majewska, Wiktoria Czyż, Aleksandra Chmura. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas II etapu.

 

"Jest taki jeden wieczór, spowity śniegiem i ciszą,
gdy Niebo Ziemi dotyka, a ludzie serca głos słyszą"


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć całej społeczności szkolnej dużo radości i spokoju, a w Nowym 2018 Roku pomyślności i niegasnącego optymizmu.

 

                                Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół w Kańczudze

 

A  JEŚLI  MIŁOŚĆ  JEST  NA  CO  W  ŚWIECIE  TWYM  POTRZEBNĄ

DZIEŃ PATRONA W ZESPOLE SZKÓŁ

Tegoroczny Dzień Patrona  - jak każe tradycja – przypadł tuż przed świąteczną przerwą, czyli na dzień  21 grudnia i przebiegał pod hasłem: A JEŚLI MIŁOŚĆ JEST NA CO W ŚWIECIE TWYM POTRZEBNĄ.

 

Więcej…

 

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Szpitalu w Przeworsku odbyła się etap rejonowy XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Uczniowie mieli za zadania przedstawić prezentację z wydarzenia sportowego oraz rozwiązać test z zakresu zdrowego żywienia i działalności PCK. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III LO Aleksandra Chmura, która zajęła II miejsce spośród szkół biorących udział w Olimpiadzie. Opiekę merytoryczną sprawowała pani Danuta Płoskoń.

Naszej zwyciężczyni gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Opiekun PCK: Donata Kozłowska