TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
29 listopada otwarta została wystawa fotografii Kańczuga w starym i nowym obiektywie, będąca efektem działań realizowanych w ramach projektu „Skarby kultury odkrywane na nowo” dofinansowanego ze środków DZIAŁAJ LOKALNIE poprzez Fundacje Fundusz Lokalny w Leżajsku.

Więcej…

 
Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Zespołu Szkół w Kańczudze, działające przy szkole serdecznie zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się   8 grudnia 2017 r. w Hali Sportowej (ul. Parkowa) w Kańczudze w godzinach od 15.00 do 19.00. Bogaty program artystyczny uświetni występ zespołu PIERSI.

Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka dobrowolnych datków. Dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie ucznia I klasy Technikum Logistycznego Nataniela.

Liczymy na Państwa zrozumienie, hojność i otwarte serca, ponieważ dobro, które ofiarujemy innym zawsze do nas powraca.
 

 

23 listopada 2017r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Mimo że impreza przebiegała w dość kameralnym gronie, młodzież świetnie bawiła się w rytm ulubionych przebojów muzycznych, które zapewnili chłopcy ze Szkolnego Radia PAUZA.

 
 

POWIATOWE KONKURSY MICKIEWICZOWSKIE:

RECYTATORSKI I PLASTYCZNY  poświęcone twórczości ADAMA MICKIEWICZA

 

REGULAMIN KONKURSU

 

KARTA ZGŁOSZENIA