TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej akcji zbierania zniczy, które zostaną zapalone w Dniu Wszystkich Świętych na opuszczonych grobach naszych rodaków pochowanych na kresach wschodnich. Podarujmy to Światełko Pamięci tym zapomnianym, niech ta akcja będzie wyrazem pamięci o nich.

Akcja trwa do 25 października 2017 roku.
Znicze proszę przekazywać do sali 305 do p. M. Nawojskiej

 

7 października 2017 r. grupa uczniów z klas: III LO, IV TŻ oraz IV TL pod opieką ks. Łukasza Wilka oraz pań: Lucyny Szymańskiej, Moniki Mazur i Małgorzaty Rożek-Ziobro wzięła udział w Pielgrzymce Maturzystów, Wychowawców i Katechetów Archidiecezji Przemyskiej na Jasną Górę.

Więcej…

 
2 października 2017 r. uczniowie klasy I TŻM wraz z wychowawczynią p. Agatą Stącel i opiekunem p. Małgorzatą Rożek-Ziobro uczestniczyli w wyjeździe do Multikina na film „Linia życia”. Po filmie wszyscy udali się do „Kolorado”, gdzie w ramach integracji i rekreacji doskonalili technikę gry w kręgle.
 

Za nami dopiero jeden miesiąc nauki a już pojawiają się pierwsze pozaszkolne sukcesy uczniów Zespołu Szkół. Jeden z nich ma na swym koncie uczennica III klasy Technikum Mechanicznego – Patrycja Chmielecka.

Więcej…