TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
 

W ostatnią środę, czyli 13 grudnia 2017 r. miał miejsce finał X Powiatowych Konkursów Poezji Adama Mickiewicza: Recytatorskiego i Plastycznego. Konkursy związane są z obchodami Dnia Patrona w naszej szkole. Adresowane były do uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z terenu Powiatu Przeworskiego oraz uczniów Zespołu Szkół. W tym roku, podobnie jak w poprzednich, turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, także wśród uczniów ZS. W opinii jury zarówno recytacje jak i prace plastyczne były bardzo ciekawe i wyróżniał je wysoki poziom artystyczny, wyłonienie laureatów nie było więc łatwe.

Więcej…

 

8 grudnia w Hali Sportowej odbył się zorganizowany przez Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Zespołu Szkół w Kańczudze koncert charytatywny pod hasłem „Gramy dla Nataniela”. Celem koncertu było zebranie środków na leczenie i rehabilitację ucznia naszej szkoły.

TWOJA TV - LOKALNA TELEWIZJA JAROSŁAW

 

Więcej…

 

W dniu 13.12.2017 roku odbył się międzyszkolny konkurs bożonarodzeniowych ozdób z piernika. Celem konkursu było kultywowanie tradycji wykonywania ozdób piernikowych. Udział w konkursie zgłosiło siedem dwuosobowych drużyn ze szkół gimnazjalnych z Krzeczowic, Kańczugi, Pantalowic, Rączyny, Siedleczki i Sieteszy.

Poprawiony (niedziela, 24 grudnia 2017 07:30)

Więcej…

 

6 grudnia zgodnie z tradycją przybył do nas Święty Mikołaj, by rozdać uczniom i nauczycielom oraz pracownikom szkoły słodkie upominki i rózgi. Wizyta Mikołaja sprawiła wszystkim wiele radości i wprawiła w dobry humor.