2016/2017

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

W dniu 14 grudnia 2016r. w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku odbyła się Powiatowa Licealiada w siatkówce dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Anna Jóźwiak, Monika Kurpyta, Justyna Kojder (IV TŻH), Anna Podwyszyńska, Wiktoria Czyż, Aneta Trzeciak, Anna Zygmunt, Krzan Karolina (II LO). Niestety dziewczętom nie udało się pokonać żadnej z drużyn. Ostatecznie zajęły IV miejsce.

Opiekunem drużyny była p. Bernadeta Bar

GALERIA ZDJĘĆ

 

7 grudnia 2016 r. na hali sportowej w Kańczudze odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. W zawodach wzięły udział następujące klasy: I TL, I TŻM, II TM, II LO IV TŻH oraz III TL. Po emocjonującej walce zwyciężyła drużyna z III TL, drugie miejsce zajęła klasa I TŻM a trzecie klasa I TL.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 30 listopada w Dubiecku odbyła się Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Bawor z klasy I TL oraz Kamil Ilasz i Maciej Galik z klasy III TL. Chłopcy bardzo dzielnie walczyli . Pokonali swoich rówieśników z Nienadowej, ulegli drużynie z Przemyśla i Przeworska.

GALERIA ZDJĘĆ

Ostatecznie zajęli VI miejsce. Gratulujemy!!!

 

W dniu 18 listopada 2016r. na hali miejskiej w Kańczudze odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W skład drużyny reprezentującej naszą szkołę weszli: Anna Jóźwiak (IV TŻH), Karolina Krzan (II LO), Dawid Bawor (I TL), Maciej Galik oraz Kamil Ilasz (III TL).

GALERIA ZDJĘĆ

Chłopcy po emocjonującej walce zajęli II miejsce i awansowali do zawodów rejonowych, które odbędą się w Dubiecku. Dziewczętom niestety nie udało się przebrnąć szczebla powiatowego mimo ambitnej walki, jaką stoczyły ze swoimi koleżankami z innych szkół.

Drużynie męskiej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorem zawodów była p. Bernadeta Bar.

 

W dniu 29 września 2016 roku młodzież naszej szkoły wzięła udział w XXXIII edycji biegów przełajowych o Memoriał Franciszka Sabana. Jak co roku zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem a głównym ich celem była popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dawid Dziedzic - II LO, Jakub Ziętek - II LO oraz Bartek Mikuła z klasy II TM. Po emocjonującej walce najlepszą lokatę zajął Bartek. Na koniec można było posilić się i ugasić pragnienie. W tym roku był pyszny bigos i ciepła herbatka. Opiekunem była p. Bernadeta Bar.

GALERIA ZDJĘĆ

Zawodnikom gratulujemy!