2016/2017

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

We wrześniu, jak co roku, nasza szkoła przyłączyła się do ogólnoświatowej imprezy o charakterze ekologicznym Sprzątanie Świata.

GALERIA ZDJĘĆ

W akcji wzięli udział wszyscy uczniowie klas promocyjnych. Wraz ze swoimi wychowawcami porządkowali teren szkolny i przyległe rejony miasta. Swoją postawą i zaangażowaniem dawaliśmy wyraz odpowiedzialności i troski o stan naszej planety.

W organizacji tego przedsięwzięcia zawsze możemy liczyć na pomoc UMiG Kańczuga, który zaopatruje nas w worki na śmieci i rękawice ochronne. Oprócz wymiaru ekologicznego, udział w Sprzątaniu Świata to również okazja do aktywnego i pożytecznego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz integracji zespołów klasowych.

 

Nie szkodzi, że używane.......

Nie szkodzi, że używane... - takie słowa można usłyszeć na szkolnych korytarzach, zwłaszcza w gorącym okresie początku roku szkolnego, kiedy uczniowie bez względu na klasę i rocznik, szukają tanich i aktualnych podręczników. Nie inaczej jest w tym roku, stąd kolejna już edycja KIERMASZU UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

1 WRZEŚNIA 2016 - UROCZYSTE INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

        Młodzież wraz z gronem pedagogicznym zgromadziła się na Mszy Świętej w Kościele Parafialnym pw. Michała Archanioła w Kańczudze o godzinie 8.00. Po Mszy Świętej wszyscy udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 pani dyrektor Dorota Konieczna powitała zaproszonych gości, uczniów, grono pedagogiczne oraz pracowników.

Podczas uroczystości przypomniała także o kolejnej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Na zakończenie uczniowie udali się wraz ze swoimi wychowawcami do klas, gdzie odbyły się pierwsze zajęcia organizacyjne.

 

GALERIA ZDJĘĆ