TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
Boże Narodzenie 2016

Szkolne Koło Caritas wzorem ubiegłych lat zorganizowało kiermasz świąteczny. Uczniowie naszej szkoły oraz jej pracownicy ofiarowali różnego rodzaju ozdoby typowe dla Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło więc stroików, ozdób choinkowych no i oczywiście tradycyjnych świątecznych pierników.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 19 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół w Kańczudze odbył sie I etap XVI edycji Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere aude” - odważ się być mądrym. Wzięło w nim udział łącznie 6 uczniów klasy 2 LO. Konkurs odbył sie w formie pisemnej i polegał na rozwiązaniu testu, składającego się z 40 pytań z zakresu: matematyki, fizyki, chemii, informatyki i techniki. Do II etapu zakwalifikowało się 3 uczniów: Zuzanna Krowicka, Wiktoria Czyż, Małgorzata Majewska.

GALERIA ZDJĘĆ

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas II etapu.

 

W dniu 16 grudnia 2016 r. w Szpitalu w Przeworsku odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.Uczniowie mieli przedstawić prezentację z wydarzenia sportowego oraz rozwiązać test z zakresu zdrowego żywienia, pierwszej pomocy i działalności PCK.  Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IV TŻH Edyta Chohura, która zajęła II miejsce spośród szkół biorących udział w Olimpiadzie. Opiekę merytoryczną sprawowały panie: Danuta Płoskoń i Małgorzata Rożek- Ziobro.

GALERIA ZDJĘĆ

Naszej zwyciężczyni gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun PCK: Donata Kozłowska

 

W ramach realizacji „Powiatowego programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ochrony ofiar przemocy na lata 2012-2017” w dniu 16 grudnia 2016 r. uczniowie klasy I TL i I TŻM uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie z Przeworska. Tematyka obejmowała pogłębienie wiedzy o zjawisku przemocy i sposobach radzenia sobie z tym problemem. Zajęcia miały na celu zmianę postawy społeczeństwa wobec przemocy w rodzinie oraz zwiększenie skuteczności i dostępności pomocy dla osób doświadczających negatywnych zachowań. Mamy nadzieję, że udział w spotkaniu pomoże młodzieży w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami  w życiu oraz zwiększy skuteczność niesienia pomocy.

 

15 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Konkury Mickiewiczowskie: Recytatorski i Plastyczny, związane z obchodami Dnia Patrona. Konkursy objęte zostały Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Przeworskiego, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno- Ekonomicznej w Jarosławiu. Od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem młodzieży z okolicznych gimnazjów oraz uczniów naszej szkoły. Do udziału zgłosiło się 40 uczestników.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Więcej artykułów…