2016/2017

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
21 stycznia w Hali Sportowej odbył się Koncert Noworoczny zorganizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga oraz Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

15 stycznia w Kańczudze odbył się XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestniczyli w nim również nasi uczniowie. Wolontariuszki: Patrycja Bielec, Małgorzata Majewska, Aleksandra Chmura i Martyna Kiebała zbierały pieniądze do puszek.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Dzień Patrona Szkoły świętowaliśmy 21 grudnia 2016 r. pod hasłem:
 

„Hymn Narodzenia śpiewali Anieli,
Mędrcy nas nie widzieli,
Królowie nie słyszeli,
Pastuszkowie postrzegli
I do Betlejem biegli...”
A. Mickiewicz Dziady. Część III

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Boże Narodzenie 2016

Szkolne Koło Caritas wzorem ubiegłych lat zorganizowało kiermasz świąteczny. Uczniowie naszej szkoły oraz jej pracownicy ofiarowali różnego rodzaju ozdoby typowe dla Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło więc stroików, ozdób choinkowych no i oczywiście tradycyjnych świątecznych pierników.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 19 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół w Kańczudze odbył sie I etap XVI edycji Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere aude” - odważ się być mądrym. Wzięło w nim udział łącznie 6 uczniów klasy 2 LO. Konkurs odbył sie w formie pisemnej i polegał na rozwiązaniu testu, składającego się z 40 pytań z zakresu: matematyki, fizyki, chemii, informatyki i techniki. Do II etapu zakwalifikowało się 3 uczniów: Zuzanna Krowicka, Wiktoria Czyż, Małgorzata Majewska.

GALERIA ZDJĘĆ

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas II etapu.

 
Więcej artykułów…