TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

30 stycznia 2017 r. osiemnastu uczniów klasy 1 Technikum Logistycznego uczestniczyło w wycieczce dydaktycznej do firmy Axtone S.A. w Kańczudze. Firma ta jest ekspertem w dziedzinie technologii pochłaniania energii zderzeń wszystkich typów pojazdów szynowych oraz sprężyn mających zastosowanie także w innych, poza kolejowych gałęziach przemysłu.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

28 stycznia 2017 roku w Domu Weselnym GÓRNICA w Husowie odbyła się studniówka klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Hotelarstwa.

O godzinie 1800 wychowawczyni Pani Bernadeta Bar w zastępstwie za Panią Dyrektor rozpoczęła Studniówkę życzeniami i zaprosiła do tradycyjnego poloneza. Wszyscy bawili się wyśmienicie, zabawa trwała do białego rana a wspólne, miło spędzone chwile zostały uwieńczone na zdjęciach.

Teraz już tylko matura …

 
21 stycznia w Hali Sportowej odbył się Koncert Noworoczny zorganizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga oraz Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

15 stycznia w Kańczudze odbył się XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestniczyli w nim również nasi uczniowie. Wolontariuszki: Patrycja Bielec, Małgorzata Majewska, Aleksandra Chmura i Martyna Kiebała zbierały pieniądze do puszek.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Dzień Patrona Szkoły świętowaliśmy 21 grudnia 2016 r. pod hasłem:
 

„Hymn Narodzenia śpiewali Anieli,
Mędrcy nas nie widzieli,
Królowie nie słyszeli,
Pastuszkowie postrzegli
I do Betlejem biegli...”
A. Mickiewicz Dziady. Część III

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Więcej artykułów…