TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

10 lutego jako uczniowie klasy pierwszej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych odbyliśmy naszą pierwszą wycieczkę przedmiotową do piekarni BONUS PLUS w Kańczudze. Wycieczka była przez nas tym bardziej oczekiwana, że codziennie mamy możliwość degustować wypieczone tutaj smaczne drożdżówki i inne wyroby.

 

Więcej…

 

KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE

 

MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ

 

W dniu 8.02.2017 r. uczniowie klasy 1 TL i 1 TŻM uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez pracowników WUP w Rzeszowie i Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Temat przewodni tych warsztatów brzmiał „Możliwości finansowania działalności ze źródeł zewnętrznych”. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się m.in. z informacjami, gdzie można poszukiwać dodatkowych funduszy pomocnych przy otwieraniu własnej działalności gospodarczej. Były podawane także przykłady z życia, co bardzo zaciekawiło uczestników.

GALERIA ZDJĘĆ

Szkolni koordynatorzy projektu:

Ewa Jodłowska- Zając i Donata Kozłowska

 

W dniu 8 lutego 2017 roku uczniowie klasy IV TŻH korzystając z zimowych uroków, cieplutko odziani, z dobrymi humorami i wielką ochotą na białe szaleństwo wybrali się na kulig do Radawy. Zimowa sanna wiodła przez urokliwe zakątki, skąd roztaczały się przepiękne widoki. Jazda zaprzęgiem konnym sprawiła młodzieży dużo radości. A po emocjach związanych z sanną pieczona kiełbaska i gorąca herbata smakowały wyśmienicie. Uczestnikom kuligu dopisywały dobre humory, było dużo śmiechu i radości.

GALERIA ZDJĘĆ

Opiekunami wycieczki były: p. Bernadeta Bar oraz p. Katarzyna Kulig.

 

W związku z obchodzonym 4 lutego Dniem Walki z Rakiem szkolny Zespół Promocji Zdrowia pod opieką Danuty Płoskoń i Bernadety Bar i Agaty Stącel przygotował i przedstawił społeczności szkolnej prezentację multimedialną poświęconą chorobom nowotworowym.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…