2016/2017

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Takie między innymi pytania rodzi sztuka teatralna, którą obejrzeli uczniowie naszej szkoły z klasy II LO oraz III TL. Wymienione klasy w dniu 5 kwietnia 2017r. wyjechały do Rzeszowa na przygotowany przez Teatr im. W. Siemaszkowej spektakl pt. ROMANTYZM – NOWE OCZYSZCZENIE.

Więcej…

 
W Schronisku znajduje się obecnie 200 zwierzaków. Aby im pomóc w naszej szkole Szkolne Koło PCK zorganizowało zbiórkę karmy, misek, smyczy, pieniędzy i innych potrzebnych rzeczy. Zebrano prawie 70 kg karmy suchej i 10 kg karmy w puszkach, 8 misek, 1 smycz, 2 obroże i 200 zł. Bez względu na z jakiego powodu znalazły się tam te zwierzaki, każdy z nich zasługuje na pełną miskę, a przede wszystkim na ciepło i miłość. To ludzie powinni im pomóc, aby nie miały smutnych i tęsknych oczu.

Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji!!!

Jeśli możesz komuś podarować odrobinę szczęścia.

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej!!!!!!!

 

W dniu 27 marca 2017 r. w naszej szkole z inicjatywy uczniów odbyły się warsztaty z coachingu. Pan Łukasz Wieczorek, znany coach przekazał nam wiele informacje na ten temat. To indywidualna praca z coachem, która pozwala rozpoznać swoje Umiejętności, zdolności i talenty a także potencjał. Coaching jest zorientowany wyłącznie na teraźniejszość i przyszłość. Warsztaty odbyły się w fantastycznej atmosferze. Uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniami stawianymi przez Pana Łukasza.

Wszyscy chcą jeszcze innych szkoleń prowadzonych przez tak rewelacyjnego coachu. Dziękujemy za wszystko!

 
23 lutego 2017 roku uczniowie klasy maturalnej uczestniczyli w DNIU OTWARTYM Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Wyjazd został zorganizowany przez wychowawcę klasy IV TŻH p. Bernadetę Bar oraz pedagoga szkolnego p. Katarzynę Kulig.

Więcej…

 

W dniu 22 marca 2017 r. uczniowie klasy 4 TŻH wzięli udział w Dniu Otwartym WSIZ w Kielnarowej. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach, które pomogły im zdobyć praktyczną wiedzę z danego zagadnienia. Dodatkowymi atrakcjami były np. analiza kolorystyczna, masaż rąk, malowanie paznokci, obserwacje pracy radaru lotu oraz symulatora lotu, analiza składu masy ciała, strzelnica multimedialna oraz tradycyjne zwiedzanie uczelni.

Opiekunami uczniów były panie: Bernadeta Bar i Donata Kozłowska.

 
Więcej artykułów…