TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
Podczas odbywającej się 7 kwietnia 2017 roku wywiadówki rodzice uczniów naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu edukacyjnym z pracownikiem Komisariatu Policji z Kańczugi sierż. szt. Jackiem Stopą. Tematyka obejmowała zachowanie bezpieczeństwa przez młodzież w korzystaniu z gier komputerowych oraz szeroko rozumianą cyberprzemoc.

Więcej…

 

Dnia 10 kwietnia 2017 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą pisankę. Do konkursu przystąpiło 7 uczestników. Pisanki wykonano różnymi technikami, m.in. decoupage, karczoch, quilling.

Więcej…

 

Takie między innymi pytania rodzi sztuka teatralna, którą obejrzeli uczniowie naszej szkoły z klasy II LO oraz III TL. Wymienione klasy w dniu 5 kwietnia 2017r. wyjechały do Rzeszowa na przygotowany przez Teatr im. W. Siemaszkowej spektakl pt. ROMANTYZM – NOWE OCZYSZCZENIE.

Więcej…

 
W Schronisku znajduje się obecnie 200 zwierzaków. Aby im pomóc w naszej szkole Szkolne Koło PCK zorganizowało zbiórkę karmy, misek, smyczy, pieniędzy i innych potrzebnych rzeczy. Zebrano prawie 70 kg karmy suchej i 10 kg karmy w puszkach, 8 misek, 1 smycz, 2 obroże i 200 zł. Bez względu na z jakiego powodu znalazły się tam te zwierzaki, każdy z nich zasługuje na pełną miskę, a przede wszystkim na ciepło i miłość. To ludzie powinni im pomóc, aby nie miały smutnych i tęsknych oczu.

Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji!!!

Jeśli możesz komuś podarować odrobinę szczęścia.

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej!!!!!!!

 

W dniu 27 marca 2017 r. w naszej szkole z inicjatywy uczniów odbyły się warsztaty z coachingu. Pan Łukasz Wieczorek, znany coach przekazał nam wiele informacje na ten temat. To indywidualna praca z coachem, która pozwala rozpoznać swoje Umiejętności, zdolności i talenty a także potencjał. Coaching jest zorientowany wyłącznie na teraźniejszość i przyszłość. Warsztaty odbyły się w fantastycznej atmosferze. Uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniami stawianymi przez Pana Łukasza.

Wszyscy chcą jeszcze innych szkoleń prowadzonych przez tak rewelacyjnego coachu. Dziękujemy za wszystko!

 
Więcej artykułów…