TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi w naszej szkole rozpoczęły się 20 kwietnia XIV edycją szkolnego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej "W harmonii z naturą".

Więcej…

 
 

12 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się kolejny kiermasz wielkanocny zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas. Tradycyjnie do sprzedaży przygotowaliśmy miseczki z zielonym owsem, pisanki i inne świąteczne ozdoby. Ponadto panie: E. Jodłowska-Zając i M. Pleśniak przekazały zysk ze sprzedaży ozdób wykonanych w ramach konkurs „PISANKA WIELKANOCNA”. Dochód zasilił konto SK Caritas i w całości zostanie przekazany na pomoc potrzebującym.

Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji.

 

W dniu 11.04.2017 r. grupa młodzieży z klasy 1 TL i 3 TL uczestniczyła w warsztatach oraz wykładzie na wydziale Logistyki WSIZ w Rzeszowie. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z fantastyczną grą z zakresu transportu. Rywalizowali między sobą o I miejsce w rankingu. Była to gra niezmiernie wciągająca, a jednocześnie pokazująca na co możemy być narażeni kiedy będziemy w rzeczywistości prowadzić własne firmy transportowe. Potem mieli możliwość uczestniczenia w wykładzie na temat rodzajów i gałęzi transportu. Cały wyjazd był bardzo udany, ponieważ uczniowie chcą więcej takich warsztatów!!!

Opiekunami byli Adam Puć i Donata Kozłowska

 

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i milości.

Radosnego, wesołego nastroju, serdecznych spotkań w gronie

rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja

życzy

koszyk9

DYREKCJA,  NAUCZYCIELE,  PRACOWNICY  I  UCZNIOWIE

ZESPOŁU  SZKÓŁ  W  KAŃCZUDZE

 
Więcej artykułów…