TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Wspieranie i przygotowywanie uczniów do podejmowania decyzji edukacyjno – zawodowych jest zadaniem szkoły, dlatego też nasi uczniowie w okresie marzec-kwiecień 2017 r. uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez doradcę zawodowego z Młodzieżowego Centrum Kariery z Przeworska p. Tomasza Dronia. Udzielona im została pomoc w planowaniu odpowiedniej ścieżki kształcenia i zawodu, jak również mogli skorzystać z porad dotyczących aktywnych metod poszukiwania pracy, czy przygotowywania dokumentów aplikacyjnych.

Ponadto doradca zawodowy udzielił im również informacji dotyczących właściwego przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz zasad odpowiedniej autoprezentacji. Mamy nadzieję, że te aktywne zajęcia zmotywują młodych ludzi do myślenia o swojej przyszłości zawodowej oraz przygotowywania się do wejścia na rynek pracy.

 
Dnia 28 kwietnia odbyło się pożegnanie maturzystów przygotowane przez uczniów klas: II LO, III TL, III TŻ.

W części oficjalnej Pani Dyrektor Dorota Konieczna wręczyła świadectwa uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli szkołę oraz nagrody książkowe za sukcesy edukacyjne i aktywną pracę społeczną a także statuetki za osiągnięcia sportowe. Druga część uroczystości była prezentacją programu artystycznego przygotowanego przez młodszych kolegów. Na zakończenie maturzyści otrzymali pamiątkowe upominki.

Życząc samych sukcesów, już dziś zapraszamy maturzystów do odwiedzania ''starej szkoły”. Zawsze będą tu mile widziani!

 

Dniu radości, dniu wesela!

Jak szeroki polski kraj,

Niechaj okrzyk w niebo strzela

Vivat! Vivat !Trzeci Maj!

27 kwietnia cała społeczność szkolna uczestniczyła w obchodach 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

Więcej…

 

W dniu 26.04.2017 w godzinach od 10.30 do 14.00 w Zespole Szkół w Kańczudze odbył się Dzień Otwarty adresowany do gimnazjalistów z okolicznych miejscowości.

 

Więcej…

 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego MOJA MIEJSCOWOŚĆ JEST CIEKAWA zostały ogłoszone 26 kwietnia 2017  podczas Dnia Otwartego Zespołu Szkół. Na konkurs zgłoszono 57 prac z różnych szkół gimnazjalnych Powiatu Przeworskiego.

Więcej…

 
Więcej artykułów…