TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

W dniu 12 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Zawody rozgrywane były w kategorii chłopców. Każdą klasę reprezentowali wybrani wcześniej zawodnicy. Ogółem w zawodach wzięło udział 12 uczniów. Po emocjonującej walce zwyciężył Rafał Macioszek z klasy III LO drugie miejsce zajął Kamil Ilasz z klasy II TL. Obaj będą reprezentować szkołę w zawodach międzyszkolnych.

 

W dniu 06.11.2015 roku w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Przeworsku odbyła się licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach tych zmagały się cztery drużyny - nasza szkoła zajęła III miejsce. Drużyna naszych szczypiornistek wystąpiła w składzie:  Bochnak Gabiela, Kontek Katarzyna, Mac Ewelina, Hałys Gabriela, Kurnik Magdalena, Rączka Aleksandra, Bochnak Kamila, Zygmunt Anna, Krowicka Zuzanna, Krzan Karolina. Wszystkim zawodniczkom dziękujemy za sportową walkę, gratulujemy i życzymy sukcesów  w dalszych sportowych zmaganiach.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 Dnia 19.10.2015 r. w Zarzeczu odbyła się Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 1 października 2015 r. w Zarzeczu XXXII biegi przełajowe o memoriał Franciszka Sabana. W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Przeworskiego. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Karolina Krzan, Kamil Dziedzic - I LO, Bartłomiej Mikuła, Marcin Świętoniowski, Kamil Wołowiec - I TM oraz Adrian Gonciarz i Przemysław Mołoń - II TL.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…