2015/2016

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

     3 października 2015 r. grupa uczniów z klas: III LO, IV TM, IV TH oraz IV TŻ pod opieką ks. Łukasza Wilka oraz pań: Lucyny Szymańskiej, Donaty Kozłowskiej i Małgorzaty Rożek-Ziobro wzięła udział w Pielgrzymce Maturzystów, Wychowawców i Katechetów Archidiecezji Przemyskiej na Jasną Górę.

Pierwszym celem wyjazdu były krakowskie Łagiewniki: wizyta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz zwiedzanie Centrum Jana Pawła II. Następnie pielgrzymi udali się do Częstochowy, aby włączyć się w program archidiecezjalnej pielgrzymki.

GALERIA ZDJĘĆ

 

24 września 2015 r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych – I LO i I TM, zorganizowane przez uczniów klas: II TL i II TŻ, Samorząd Uczniowski i Szkolne Radio Pauza.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W nieco pochmurny, wczesny poranek 21 września 2015r. grupa blisko 50 uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Mechanicznego pod czujnym okiem pań: Małgorzaty Liszki – Wołoszyn (kierownika wyprawy), Grażyny Dziergi, Małgorzaty Rożek-Ziobro i Danuty Płoskoń wyruszyła na sponsorowaną wycieczkę autokarową w Bieszczady. Głównym celem wyprawy było zdobycie Tarnicy.


GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

22 września 2015 r. uczniowie klas III LO, IV TŻ i IV TH wybrali się na dni otwarte Politechniki Rzeszowskiej i Rzeszowski Salon Maturzystów - Perspektywy 2015. Uczniowie uczestniczyli w wykładzie eksperta Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej Piotra Ludwikowskiego „Przede wszystkim myśl - jak zdać dobrze egzamin maturalny z matematyki" oraz zwiedzili wybrane przez siebie wydziały PR.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Pierwszy tydzień nauki w nowym roku zakończyliśmy  w naszej szkole kiermaszem używanych podręczników, który odbył się 4.09. Kiermasz ma już wieloletnią tradycję i może dlatego gromadzi  dużą grupę zainteresowanych uczniów  z różnych klas liceum i technikum. Wymiana podręczników – jak zawsze - przebiegała sprawnie pod czujnym okiem przedstawicieli rodziców.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…