2015/2016

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

14 czerwca pod hasłem „Gram czysto – jestem aktywny” odbyła się IX edycja Happeningu, który od początku swego istnienia jest wyrazem protestu wobec wszelkich form przemocy i wyrazem wsparcia dla ludzi uwikłanych w przemoc.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

 

2 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole interdyscyplinarny konkurs przedmiotowy obejmujący wiedzę z zakresu matematyki, fizyki i informatyki. Przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych i drugich Zespołu Szkół w Kańczudze Celem konkursu było: upowszechnianie i uatrakcyjnianie wiedzy matematycznej, fizycznej i informatycznej, rozwijanie i pogłębianie zainteresowań oraz uzdolnień uczniów, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia. W konkursie wzięło udział 10 uczniów.

GALERIA ZDJĘĆ

Zwycięzcami zostali:

Wiktoria Czyż               kl. I LO

Mateusz Siewierski       kl. I TM

Izabela Wołoszyn           kl. II TL

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Choć coraz częściej uczniowie myślą o wakacjach, nie oznacza to jednak bierności wobec szkolnych wyzwań.


Ostatnio np. kilka osób wzięło udział w XVI Edycji Wojewódzkiego Konkursu PODKARPACKA TĘCZA, który odbywał się pod hasłem „Innowacyjne Podkarpacie”.

Więcej…

 

W dniu 1.06.2016 roku Szkolne Koło CARITAS już po raz kolejny zorganizowało spotkanie z Siostrą Michalitką Assuntą Słysz – misjonarką z Kamerunu, połączone z Kiermaszem pamiątek. Dochód z kiermaszu został przekazany na rzecz pomocy dzieciom z wioski w głębi afrykańskiego buszu BETARE-OYA.

GALERIA ZDJĘĆ

Mamy nadzieje, że w ten sposób wesprzemy w pracy duszpasterskiej Siostry Michalitki, szczególnie w edukacji i opiece zdrowotnej ubogich dzieci uczęszczających do katolickich szkół. Dziękujemy za przyłączenie się do akcji i pozdrawiamy wszystkich przyjaciół misji.

opiekunowie i członkowie SK Caritas

 
Więcej artykułów…