2015/2016

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

12 stycznia 2016 r. w naszej szkole odbyły się 4 godzinne warsztaty dla uczniów kl. I LO i II TL w ramach Projektu Ministerstwa Sprawiedliwości, "Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu".

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Adam Mickiewicz - Patron LO w Zespole Szkół urodził się w noc wigilijną 1798, toteż od wielu lat Dzień Patrona w szkole obchodzony jest tuż przed Bożym Narodzeniem i ma podwójnie uroczysty charakter.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Szkolne koło Caritas wzorem ubiegłych lat zorganizowało dla uczniów ZS kolejną edycję Konkursu Ozdób Świątecznych. Na konkurs wpłynęły prace wykonane różnymi technikami i o różnej tematyce, oscylującej wokół Świąt Bożego Narodzenia.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Więcej…

 

W Zespole Szkół od wielu lat obchodom DNIA PATRONA towarzyszą konkursy związane z twórczością Adama Mickiewicza. W tym roku po raz pierwszy nosiły nazwę ,,powiatowe” i podobnie jak w poprzednich latach, cieszyły się dużą popularnością. Odbyły się 16.12.2015r. pod Patronatem Honorowym STAROSTY POWIATU PRZEWORSKIEGO, UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO i PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY TECHNICZNO-EKONOMICZNEJ w JAROSŁAWIU.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Jak się okazuje, nie trzeba wyprawiać się w dalekie podróże, aby zobaczyć coś naprawdę interesującego. Ta stara prawda potwierdza się w przypadku mieszkańców Kańczugi, którzy mogą skarby narodowej kultury oglądać codziennie i to bez szczególnych ograniczeń.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Więcej artykułów…