2015/2016

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

W czwartek 10 marca 2016 r. grupa 23 uczniów z klasy III LO i IV TH wzięła udział w III Podkarpackim Młodzieżowym Święcie Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Rozpoczęło się ono koncertem orkiestry 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.

GALRIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

W dniu 8 marca 2016 roku w ZS w Kańczudze świętowaliśmy Dzień Kobiet.

GALERIA ZDJĘĆ

Z tej okazji pod kierunkiem panów Adama Pucia, Edwarda Pączki, Tomasza Krupińskiego i ks. Łukasza Wilka przygotowano program słowno-muzyczny, który został wyemitowany przez szkolne Radio PAUZA. Wszystkim Paniom związanym z naszą szkołą: dyrekcji, nauczycielkom, pracownicom obsługi i uczennicom męska część społeczności szkolnej złożyła piękne życzenia.

 

 11 lutego 2016 r. wczesnym, deszczowym porankiem, grupa 30 uczniów kl. I LO o profilu biologiczno-chemicznym oraz kl. IV TŻ, pod opieką pań: Małgorzaty Rożek-Ziobro i Danuty Płoskoń wyruszyła do Lublina. Celem wyprawy było zwiedzenie Instytutu Biotechnologii KUL a także udział w wykładach i zajęciach warsztatowych pod hasłem „150 lat genetyki mendlowskiej”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Dnia 09.02.2016 r. odbył się w naszej szkole koncert charytatywny „Pomóż Patrykowi”. Celem imprezy była pomoc 4-letniemu Patrykowi, który choruje na cukrzycę typu I, insulinozależną.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

9 lutego 2016 r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka „ostatkowa” zamykająca tegoroczny karnawał zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…