2015/2016

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

19 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie odbyła się gala finałowa projektu, realizowanego w ramach programu edukacji ekonomicznej NBP "Przedsiębiorczość w praktyce".

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

W dniu 14.04.2016 roku 18 uczniów klasy III i I Liceum Ogólnokształcącego, klasy II Technikum Żywienia, I Technikum Mechanicznego i IV Technikum Hotelarstwa w Zespole Szkół w Kańczudze uczestniczyło w wykładzie poświęconym tematyce „Outdoors activities in United States”.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Dnia 6 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół w Sokołowie Młp. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

23 marca 2016 r. odbył się w naszej szkole kolejny kiermasz świąteczny zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas. Tradycyjnie do sprzedaży przygotowaliśmy miseczki- skorupki z zielonym owsem, pisanki, baranki i inne wiosenno- świąteczne ozdoby.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Z inicjatywy Szkolnego Zespołu Promocji Zdrowia nasza szkoła nawiązała współpracę z Krakowską Wyższą Szkołą Promocji Zdrowia, która od kilku lat prowadzi bezpłatny, prozdrowotny program edukacyjny dla szkół ponadgimnazjalnych „ Szlakiem Promocji Zdrowia”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Więcej artykułów…