2015/2016

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Dnia 29 kwietnia 2016 roku odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Uroczystość składała się z dwóch części. W pierwszej z nich Pani Dyrektor Dorota Konieczna wręczyła świadectwa uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli szkołę, a także nagrody książkowe oraz statuetki za osiągnięcia sportowe.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

28 kwietnia w Zespole Szkół w Kańczudze odbyła się akademia przypominająca o kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie klas I i II wierszem, piosenką i pięknymi tekstami wrócili pamięcią do tamtych dni.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
 

W dniu 22. 04. 2016 r. w godz. od 11:00 do 14:00 w Zespole Szkół w Kańczudze odbył się dzień otwarty szkoły kierowany do gimnazjalistów z ościennych miejscowości. Młodzież wraz z nauczycielami przybyła z Jawornika Polskiego, Kańczugi, Krzeczowic, Łopuszki Wielkiej, Manasterza, Pantalowic, Rączyny, Siedleczki, Sieteszy, Urzejowic.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

W dniu 20 kwietnia 2016 roku młodzież klas czwartych Technikum Żywienia, Hotelarstwa i Mechanicznego, klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego i trzeciej Technikum Żywienia i Hotelarstwa w Zespole Szkół w Kańczudze uczestniczyła w wykładach z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…