2015/2016

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
W nieco zachmurzony, ale ciepły poranek 31 maja 2016 r. klasa I LO przy wsparciu liczebnym klasy II TL wyruszyła na wycieczkę przyrodniczo – rekreacyjną do Radawy. Funkcje opiekunów pełniły panie: Bernadeta Bar i Danuta Płoskoń.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 18.05.2016 r. klasa 1 TM wraz z opiekunami mgr inż. Ewą Jodłowską-Zając i mgr Martą Pleśniak wybrała się na wycieczkę na trasie Kańczuga- Rzeszów- Dobrzechów- Krosno- Kańczuga.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

18 maja 2016 r. grupa uczniów Zespołu Szkół w Kańczudze z klas I LO, II TL oraz II TŻ wzięła udział w pokazach prowadzonych przez pracownika Fundacji Wspierania Edukacji przy stowarzyszeniu Dolina Lotnicza oraz studenta Politechniki Rzeszowskiej.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Od 4 do 17 maja 2016 roku w Zespole Szkół w Kańczudze odbywały się egzaminy maturalne. Ogółem egzamin maturalny zdawało 44 tegorocznych absolwentów (18 absolwentów Liceum Ogólnokształcącego, 10 - Technikum Hotelarstwa, 5 - Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, 11 - Technikum Mechanicznego). Wyniki egzaminów nasi maturzyści poznają 5 lipca.

GALERIA ZDJĘĆ

Życzymy im, aby były jak najlepsze!

 

W dniu 15 maja 2016r w Hali Sportowej w Kańczudze odbył się Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych. Organizatorem konkursu byli: Ośrodek Kultury Miasta   i Gminy w Kańczudze oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…