2014/2015

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

W dniu 12.11.2014 r. odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana III Sobieskiego w Przeworsku. Nasza Szkoła wystawiła następujący skład: Joanna Mazur, Anna Zygmunt, Gabriela Bochnak, Kornelia Mucha, Magdalena Mikuła, Dagmara Zięba, Kamila Bochnak, Monika Misiło, Magdalena Kurnik.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 7 listopada w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego rozgrywany w ramach Konkursu o najbardziej usportowioną klasę w szkole. Zawody rozgrywane były w kategorii: chłopców. Każdą klase reprezentowali wybrani wcześniej zawodnicy. Ogółem w turnieju wzięło udział 12 chłopców. Bezkonkurencyjny okazał się uczeń klasy I Technikum Logistycznego Maciej Galik. Tuż za nim uplasował się Albert Kondracki z klasy IV Technikum Mechanicznego a na trzecim miejscu znalazł się Daniel Gonciarz z tej samej klasy. Zdobyte punkty zostaną doliczone do ogólnej punktacji Konkursu o Najbardziej Usportowioną klasę w szkole. Zawody zorganizowała i przeprowadziła p. Bernadeta Bar. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 31.10.2014 roku w ZSOi Z w Przeworsku drużyna w składzie: M. Drabik kl. IV TZ, L. Pieniążek kl. ITL, A. Gonciarz kl. ITL brali udział w powiatowej licealiadzie w szachach drużynowych. Drużyna zajęła III miejsce.Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów!

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Powiatowa licealiada w indywidualnych biegach przełajowych odbyła się 09.10.2014 r. w Zarzeczu.  Uczniowie :  P. Molon, P. Zwierzyński pokonywali dystans 1500 m, natomiast uczennica  M. Kurpyta na dystansie 1200 m.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 07.10.2014 r. uczniowie: P. Szczygieł, K. Perec, P. Zwierzyński, Z.Kawaliło, brali udział w XXXII Biegach Przełajowych o Memorial Franciszka Sabana w Zarzeczu. Wzorem lat poprzednich uczniowie zmagali się na wyznaczonej trasie biegu ze swoimi rywalami.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…