2014/2015

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

"Jest taki jeden wieczór, spowity śniegiem i ciszą,
gdy Niebo Ziemi dotyka, a ludzie serca głos słyszą"


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć całej społeczności szkolnej dużo radości i spokoju, a w Nowym 2015 Roku pomyślności i niegasnącego optymizmu.
                          Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół w Kańczudze

 

Dzień Patrona Liceum Ogólnokształcącego Adama Mickiewicza świętowaliśmy w naszej szkole 19 grudnia. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św., którą poprowadził ks. katecheta Łukasz Wilk. Następnie zaproszeni goście, wśród nich: Wicestarosta Powiatu Przeworskiego pan Janusz Owsiak, ks. Dziekan Wojciech Pac, Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga pan Jacek Sołek, Dyrektor Instytutu Socjologii PWSW pan Sławomir Solecki, radni powiatowi, dyrektorzy szkól i instytucji oświatowych oraz nauczyciele i uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej w budynku ZS.

 GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Szkolne Koło Caritas wzorem ubiegłych lat zorganizowało w grudniu VIII edycje Konkursu Ozdób Świątecznych. Na konkurs wpłynęły prace wykonane różnymi technikami i o różnej tematyce, oscylującej wokół Świąt Bożego Narodzenia. Jury konkursu w składzie: p. Danuta Płoskoń, p. Katarzyna Kulig i p. Grażyna Dzierga jednoznacznie oceniło, iż poziom wykonania prac był bardzo wysoki.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Okazja do spotkania się w Zespole Szkół uczniów z różnych gimnazjów była kolejna edycja Konkursów Mickiewiczowskich organizowanych przez nauczycieli j.polskiego, a związanych z obchodami Dnia Patrona.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 16 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół w Kańczudze odbył sie I etap XIV Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere aude” - odważ się być mądrym.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Więcej artykułów…