2014/2015

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Ostatni wtorek, czyli 28 kwietnia był w szkole wyjątkowy, ponieważ szkoła gościła w ramach DNIA OTWARTEGO uczniów klas trzecich gimnazjum.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

W ramach realizacji projektu w dniach 19,25,26.04.2015 r. „Podkarpacie stawia na zawodowców” 21 uczniów klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Hotelarstwa uczestniczyło w kursie Carvingu, którego głównym celem było podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów. Nabycie dodatkowych umiejętności zwiększa ich atrakcyjność na rynku pracy. Nasi uczniowie poznali historię sztuki carvingu, narzędzia do carvingu, sposoby zabezpieczania i pielęgnacji wyrzeźbionych prac, sposoby rzeźbienia motywów kwiatowych w owocach i warzywach (takich jak: arbuz, melon, burak, ogórek, cukinia, marchew i inne) oraz tworzenia kompozycji przestrzennych. Wykonane przez uczniów rzeźby budziły ogólny podziw tych, którzy je oglądali. Każdy beneficjent otrzymał certyfikat ukończenia kursu, komplet profesjonalnych noży oraz materiały szkoleniowe w postaci skryptu.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Takie słowa Adama Asnyka patronowały uroczystości pożegnanie klas maturalnych, które odbyło się 24.04.2015r.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
W środę, 22 kwietnia 2015r. odbyła się w naszej szkole XII edycja Konkursu Wiedzy Przyrodniczej „W harmonii z naturą”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W ramach realizacji projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców” w naszej szkole w dniach 21,28.03.2015 r. oraz 11,18.04.2015 r odbył się kurs obsługi kas fiskalnych. Uczestniczyło w nim łącznie 20 uczniów z klas pierwszych i drugich technikum. Celem tego kursu było zdobycie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej do wykonywania zawodu kasjera. Poprzez udział w nim uczniowie poszerzyli swoje kwalifikacje zawodowe, co pozwoli im ubiegać się o pracę na stanowisku handlowym. Każdy z uczestników samodzielnie, ale pod nadzorem prowadzącego obsługiwał kasę fiskalną. Wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenia potwierdzające ich umiejętności.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Więcej artykułów…