TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt odbyła się 22.11.2013r. w Liceum Ogólnokształcącym w Dubiecku. Naszą szkolę reprezentowała drużyna w składzie: Agnieszka Zając (III LO) i Agnieszka Dudek (I LO). Dziewczyny uległy jedynie koleżankom z Przemyśla i po emocjonującej walce zajęły II miejsce a tym samym awansowały do zawodów wojewódzkich.

25.11.2013r. również w Dubiecku odbyła się Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym chłopców. Drużyne tworzyli: Mateusz Szczepański (III TM), Tomasz Pilch (III LO) oraz Daniel Gonciarz (III TM) – zawodnik rezerwowy. Chłopcy wywalczyli VIII miejsce. Opiekunem drużyny była p. E. Podstolak

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Dnia 7.11.2013r. w MDK w Przemyślu odbyła się Rejonowa Licealiada w szachach drużynowych. Drużyna w składzie: Marcin Drabik (III TŻH), Marek Kijanka (IV TM), Krystian Leniar (III LO) oraz Agnieszka Zając (III LO) zajęła V miejsce. W punktacji indywidualnej graczy na poszczególnych szachownicach Marcin Drabik grający na I szachownicy zajął wysokie II miejsce, natomiast Marek Kijanka, grający na drugiej szachownicy III miejsce. Gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dnia 6.11.2013r. w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku odbyła się Powiatowa Licealiada w piłkę ręczną dziewcząt. W zawodach udział wzięło cztery szkoły: ZS Kańczuga, ZSR Zarzecze, ZSZ Przeworsk i ZS Sieniawa.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Dnia 28.10.2013r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku odbyła się Powiatowa Licealiada w szachach drużynowych. Drużyna reprezentująca Zespół Szkół w Kańczudze w składzie: na I szachownicy – Marcin Drabik (III TŻ), na II szachownicy – Marek Kijanka (IV TM), na III szachownicy – Krystian Leniar (III LO) i na IV szachownicy Agnieszka Zając (III LO). Drużyna pod opieką mgr Eweliny Podstolak zajęła II miejsce i wywalczyła awans na zawody na szczeblu rejonu.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

25.10.2013r. odbył się szkolny rajd rowerowy. Impreza sportowo – rekreacyjna zorganizowana została w ramach realizacji 2 zadania Projektu KIK/ 34: ”Edukacja i wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej w przedszkolach, szkołach: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ocena wpływu tej edukacji na sposób żywienia, stan odżywienia, aktywność fizyczną i poziom wiedzy dzieci i mlodzieży” . Organizacja rajdu jest jednym z kryteriów uzyskania Certyfikatu Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej. W rajdzie uczestniczyli uczniowie klasy II LO i ITŻH.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Więcej artykułów…