TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

W dniu 23 października w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego rozgrywany w ramach Konkursu o najbardziej usportowioną klasę w szkole. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Każdą klase reprezentowali wybrani wcześniej zawodnicy. Ogółem w zawodach wzięło udział 12 chłopców oraz 8 dziewcząt. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Agnieszka Zając reprezentująca klasę III LO. Na drugim miejscu uplasowała się Anna Józwiak z klasy I TŻH, a trzecia była Dagmara Zieba z klasy II LO. W kategorii chłopców najlepiej wypadł Tomasz Pilch z klasy III LO, drugi był Mateusz Szczepanski, a trzeci Albert Kondracki – obaj z klasy III TM. Zdobyte punkty zostaną doliczone do ogólnej punktacji Konkursu o Najbardziej Usportowioną klase w szkole.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 18 października 2013 roku grupa uczniów wraz z opiekunem panią Bernadetą Bar uczestniczyła w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym. Zawody odbyly się w Zespole Szkół w Jaworniku Polskim.

W kategorii dziewcząt szkołę reprezentowały Agnieszka Zając (III LO) i Agnieszka Dudek (I LO). W skład drużyny chłopców weszli Mateusz Szczepański (III TM) i Tomasz Pilch (III LO). Dziewczęta po emocjonujacej walce pokonały wszystkie rywalki i zajęły I miejsce. Chłopców, którzy zajęli II miejsce pokonali tylko koledzy z ZSZ w Przeworsku. Obie drużyny zakwalifikowały się do dalszego etapu rozgrywek, czyli do zawodów rejonowych.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

 

W dniu 10.10.2013 r. w Zarzeczu odbyły się powiatowe biegi przełajowe.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Dnia 27.09.2013r. w Zespole Szkół w Kańczudze odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Lekkoatletyce. Impreza sportowo – rekreacyjna zorganizowana została w ramach realizacji Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy „Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…