2013/2014

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

15 czerwca 2014 r. odbyła się w Przeworsku kolejna impreza plenerowa pod hasłem „Niedziela dla Zdrowia”.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Więcej…

 

W ZS w Kańczudze zakończył się realizowany przy współpracy z Polską Akcją Humanitarną w partnerstwie z niemiecką organizacją arche noVa z Drezna roczny projekt edukacyjny „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności”. Podczas konferencji podsumowującej roczną wspólpracę z PAH, która odbyła się w Jachrance koło Warszawy szkoła otrzymała tytuł Szkoly Humanitarnej. Tytuł ten jest uwieńczeniem pracy zespołu uczniowskiego z klasy II LO: Karoliny Jamróz, Kornelii Muchy, Sandry Dytrych, Małgorzaty Przegrockiej i Pauliny Hanas oraz koordynatorów projektu: Agaty Stącel i Małgorzaty Liszki-Wołoszyn, a także świadectwem ich zaangażowania w liczne działania, akcje charytatywne i edukację globalną.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniach 12-13 czerwca 2014 r. uczennice z zespołu projektowego: Kornelia Mucha i Małgorzata Przegrocka wraz z koordynatorkami p. Agatą Stącel i p. Małgorzatą Liszka-Wołoszyn uczestniczyły w konferencji podsumowującej działania szkół w projekcie edukacyjnym „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

EDUKACJA RODZICÓW

 

Więcej…

 

10 czerwca 2014 r. uczniowie naszej szkoły Agnieszka Dudek i Piotr Szczygieł wzięli udział w konkursie historycznym XX wieczni Samarytanie- Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata, który został zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej i Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawla II. Tematyka konkursu związana była z historią Polski z okresu II wojny światowej, nawiązywała również do losu Polaków ukrywających i ratujacych Żydów, którzy za swoją działalność zostali uhonorowani Medalem Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata. W konkursie wzięło kilkudziesięciu uczestników ze szkół gimnazjalnych i średnich.

Uczeń klasy II LO Piotr Szczygieł zajął 4 miejsce, a uczennica klasy I LO Agnieszka Dudek6 miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Więcej artykułów…