2013/2014

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
W dniu 20 marca w ramach Swiatowego Dnia Wody odbyła się w naszej szkole prelekcja połączona z prezentacją multimedialną przygotowana przez zespół uczniowski realizujący projekt edukacyjny „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności” w składzie: Karolina Jamróz, Kornelia Mucha, Sandra Dytrych, Małgorzata Przegrocka i Paulina Hanas.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

 W dniu 20 marca w ramach Światowego Dnia Wody odbyła się w naszej szkole prelekcja połączona z prezentacją multimedialną przygotowana przez zespół uczniowski realizujący projekt edukacyjny „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności” w składzie: Karolina Jamróz, Kornelia Mucha, Sandra Dytrych, Małgorzata Przegrocka i Paulina Hanas.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Dnia 18 marca odbył się wyjazd klasy I LO do rzeszowskiego Teatru im. Wandy Siemaszkowej na spektakl pt. Tim Talar, albo sprzedany śmiech. Przy okazji uczniowie mieli przyjemność uczestniczyć w wykładzie na temat Armii Krajowej w Instytucie Pamięci Narodowej. W wyjeździe brało udział 17 uczniów pod opieką prof. L. Szymańskiej i prof. M. Szlachty.

Spektakl opowiada o 14-letnim chlopcu, który zawierając umowę z tajemniczym mężczyzną sprzedał swój śmiech w zamian za wygrywanie wszystkich zakładów. To przypowiesść o walce dobra ze złem oraz o tym, jak cenną wartością jest bezinteresowna przyjaźń, upór i optymizm.

Wykład dotyczący AK był również bardzo interesujący. Wykładowca poprzez prezentację multimedialną ciekawie przedstawił i zobrazował losy Armii Krajowej. Wycieczce towarzyszyła wspaniała pogoda, toteż wszyscy wrócili w znakomitych nastrojach.


Martyna Kiszka Karolina Żyła

Poprawiony (środa, 22 kwietnia 2015 08:24)

 

W dniu 13.03.2014 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego, którego organizatorem była p. Agata Stącel.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

W dniu 12.03.2014 r. uczniowie klasy pierwszej i drugiej Liceum Ogólnoksztalcącego pod opieką p. D. Kozłowskiej, M. Nawojskiej i M. Mazur, uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych z fizyki i warsztatach z fotografii cyfrowej.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Więcej artykułów…