2013/2014

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Dzień Otwarty w naszej szkole można uznać za udany. W tym roku został on połączony z II edycją warsztatów ZAPLANUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ, które skierowane były do gimnazjalistów.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

ZAPRASZAMY NA DZIEN OTWARTY SZKOŁY

3 KWIETNIA 2014 OD GODZ. 10.30

Więcej…

 

W dniu 31 marca 2014 r. po raz kolejny przeprowadzony został w szkole Polsko-Ukrainski Konkurs Fizyczny „Lwiatko 2014”organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V Liceum Ogólnoksztalcacego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie.  Do konkursu przystapiło łącznie 16 uczniów.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Dobra tradycja Zespołu Szkół jest współpraca z uczelniami wyższymi, w tym z Wyższa Szkołą Techniczno-Ekonomiczną z Jarosławiu. Właśnie w ramach tej współpracy na zaproszenie PWST-E młodzież ZS uczestniczyła w dniu 28 marca 2014 r. w cyklu warsztatów promujących kierunki techniczne, matematyczne i przyrodnicze wśród uczniów szkół średnich.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 25.03.2014 r. w ZSOiZ w Przeworsku odbył się X Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Ich höre, ich lese und zugleich verstehe”, w którym wzięło udział 23 uczniów z pięciu szkół powiatu przeworskiego.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…