2013/2014

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Szkolna uroczystość upamietniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciomajowej odbyła się 30 kwietnia 2014r.. Zaprezentowany przez uczniów program artystyczny przybliżył wydarzenia związane z uchwaleniem Konstytucji Majowej. Pieśni patriotyczne i wiersze skłaniały do refleksji o wartościach, jakie powinien kultywować współcześnie naród polski.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Egzamin maturalny rozpoczał się 5 maja, tradycyjnie od sprawdzenia wiedzy i umiejętności z języka polskiego. Maturzyści musieli też obowiązkowo zmierzyć się z arkuszami egzaminacyjnymi z matematyki i wybranego języka obcego. Niektórzy zdecydowali się zdawać wybrane przez siebie przedmioty na poziomie rozszerzonym.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

W ramach cyklu zajęć zorganizowanych 29 kwietnia przez PWST-E w Jarosławiu, skierowanych do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych regionu, uczniowie klasy I LO pod opieką pani Anny Słysz i pani Anny Bożek uczestniczyli w lekcji pokazowej w języku angielskim nt. „Kultura Stanów Zjednoczonych”.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

25 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych abiturientów. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym, natomiast część oficjalna odbyła się w szkole. Po powitaniu Pani Dyrektor głos zabrała sekretarz Rady Rodziców pani Elzbieta Gonciarz, która pogratulowała młodzieży i złożyla życzenia dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
OGŁOSZENIE

W związku realizacją projektu pod nazwą
Podkarpacie stawia na zawodowców
rozpoczynamy rekrutację uzupelniającą uczniów Technikum
 

 

·Kurs spawanie metoda MAG-

( termin kwiecień, maj 2014 r. uczniowie pełnoletni kl. II, III TM).

 

Rekrutacja trwa do 9 maja 2014 r. !!!!

Regulamin rekrutacji wraz ze szczegółowymi kryteriami naboru i formularze zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej szkoły www.zskanczuga.nets.pl,

na tablicach ogloszeń ( I i II piętro) oraz w biurze projektu –

sala 305 ( II piętro).

Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do pani D. Kozłowskiej.

 
Więcej artykułów…