2013/2014

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

W dniach 31.05.2014 r.- 4.06.2014 r. grupa 29 uczniów z klasy I LO, II LO oraz II TH wzięła udział w wycieczce turystycznej na trasie Gdynia – Karlskrona (Szwecja) - Poznań. Celem wyjazdu był dwudniowy rejs promem po Morzu Bałtyckim i zwiedzanie szwedzkiej Karlskrony oraz wizyta w Poznaniu - dawnej siedzibie władców Polski, a także spacer po Skwerze Kościuszki w Gdyni. W ramach wyjazdu realizowalismy równiez program profilaktyczny "Alkohol oszukuje", promujący styl życia wolny od uzależnień i ukazujący perespektywy zdrowego życia, a także drogi do satysfakcji osobistych bez zażywania alkoholu.Opiekunami młodzieży byli p.Leslaw Łazar, p.Katarzyna Kulig i p. Bernadeta Bar.

GALERIA  ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 6 czerwca 2014 r. w naszej szkole odbyła się konferencja podsumowująca realizowany projekt edukacyjny, na która została zaproszona cała społeczność szkolna. Konferencje przygotowały uczennice z zespołu projektowego wraz z koordynatorkami.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

 29 maja 2014 r. w naszej szkole odbył się interdyscyplinarny konkurs przedmiotowy obejmującym wiedzę z zakresu matematyki, fizyki i informatyki.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Więcej…

 
Dnia 10 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbył się konkurs „Ryba nie tylko od święta”. Konkurs rozpoczął się od przemówień Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Wicemarszałka Lucjana Kuźniara, który dokonał oficjalnego otwarcia konkursu. Do udziału w zmaganiach zgłosiło się, oprócz naszej szkoły, 5 placówek: Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grębowie, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mielcu.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

WYCIECZKA 2014

Gdynia - Karlskrona (Szwecja)- Poznań

31 maja - 4 czerwca 2014 r.

W dniach od 31 maja 2014 r. do 4 czerwca 2014 r. 29 uczniów z klasy I LO, II LO oraz z II TŻH Zespół Szkół w Kańczudze wyjeżdza na kilkudniową wycieczkę do Poznania i Trójmiasta wraz z dwudniowym rejsem promem po Morzu Bałtyckim i krótką wizytą w Karlskoronie (Szwecja).


Więcej…

 
Więcej artykułów…