2012/2013

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Głównym celem projektu „Przedsiebiorcze Szkoły” realizowanym w naszej szkole w roku szkolnym 2011/2012 oraz 2012/2013 przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie było zwiększenie zainteresowania uczniów szkół ponadgimnazjalnych kontynuacja kształcenia na kierunkach o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy z obszaru szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniach 17-19 czerwca odbył się egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik mechanik, technik hotelarstwa oraz technik żywienia i gospodarstwa domowego. W naszej szkole do etapu pisemnego przystapiło łacznie 37 absolwentów, natomiast do etapu praktycznego 38 absolwentów.

Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki egzaminu, które zostaną ogłoszone końcem sierpnia. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że wszyscy otrzymają dyplom potwierdzający kwalifikację zawodowe.

GALERIA ZDJĘĆ


 

16 czerwca 2013 r. odbyła się w parku miejskim kolejna edycja imprezy plenerowej organizowanej przez Starostwo Powiatowe oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku – „Niedziela dla Zdrowia”. Uczestnikiem imprezy promujacej zdrowy styl życia była również – podobnie jak w ubiegłych latach – nasza szkoła.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
W dniach od 10 do 14 czerwca 2013 r. pod opieką p. Lesława Łazara i p. Agaty Stącel odbyła się wycieczka do Wrocławia, Jeleniej Góry i Pragi, w której udział wzięło 20 uczniów naszej szkoły. Uczniowie – tradycyjnie już – podróżowali pociągiem, a stacjonowali w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Bartek” w Jeleniej Górze.

Więcej…

 

„Z otwartymi dłońmi” – pod takim tytułem 14 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół w Kańczudze otwarta została wystawa poświęcona życiu i działalności misyjnej Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ. Wystawa została zorganizowana z inicjatywy Pana Wojciecha Wintera oraz dzięki uprzejmości Pana Bogdana Romaniuka oraz Zarządu Fundacji im. Kardynała Adama Kozłowieckiego „Serce bez granic”.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…