2012/2013

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

     Uczeń klasy I Liceum Ogólnokształcącego PIOTR SZCZYGIEŁ został laureatem wojewódzkiego etapu konkursu historycznego Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.

Więcej…

 

W dniu 22 marca 2013 roku nastąpiło rozstrzygnięcie II edycji szkolnego konkursu „Pisanka Wielkanocna”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 13 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Kańczudze odbył się I etap XII Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude” – odważ się być mądrym. Wzięło w nim udział łącznie 58 uczniów z naszej szkoły. Do II etapu, który odbył się 5 lutego 2013 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Jarosławiu, zakwalifikowało się 3 uczniów z naszej szkoły: Ewa Banaś- 2 LO, Dawid Misiło- 2 LO, Karolina Dolna- 3 LO. Finał odbył się 15 marca 2013 roku. Finalista III etapu po raz drugi został Dawid Misiło. Serdecznie gratulujemy Dawidowi i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

 

13 marca 2013 roku pedagog szkolny Katarzyna Kulig zorganizowała wyjazd44 maturzystów z liceum i technikum na DZIEŃ OTWARTY Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno - Ekonomicznej w Jarosławiu.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

6 marca 2013 roku zakończył się wojewódzki etap konkursu „Oblicza PRL”, który odbył się w Głogowie Małopolskim. Do finału przystąpiło 30 uczniów z 11 szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego, w tym uczniowie naszej szkoły: Piotr Szczygieł z klasy I LO i Tomasz Pilch z klasy II LO.

Test składający się z 30 pytań dotyczących historii powojennej Polski wymagał sporej wiedzy i zaangażowania. Uczeń Piotr Szczygieł odniósł znaczacy sukces, zajmując IV miejsce.Gratulujemy!

 
Więcej artykułów…