2012/2013

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

Mimo zbliżających się wakacji nasza młodzież bierze żywy udział w życiu szkoły. I tak w poniedziałek 10 czerwca uczniowie klasy I LO i II LO uczestniczyli w warsztatach pt. „Komunikacja niewerbalna” przygotowanych przez wykładowcę PWST-E panią dr Beatę Petrecką dyrektora Instytutu Stosunków Międzynarodowych tej uczelni. Warsztaty miały miejsce w budynku Zespołu Szkół z inicjatywy zespołu wychowawczego.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

 W dniu 10 czerwca 2013 r. odbyła się wycieczka przedmiotowa do Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie. W wycieczce uczestniczyli uczniowie klas 2 TŻH i 3 TŻH wraz z opiekunami Panią Ewą Jodłowską-Zając i Panią Anną Bożek.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
wystawa
 

W dniu 4 czerwca 2013 r. 27 uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w Dniu Otwartym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej. Uczestniczyli oni w licznych warsztatach, grach i zabawach. Podczas GAME DAY odbyła się także gra terenowa „Bomba pod Giełdą Papierów Wartościowych”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii odbył się 4 czerwca 2013r. w historycznej Sali BHP w Stoczni Gdańskiej. Województwo podkarpackie reprezentowała drużyna w składzie: Piotr Szczygieł (pełnił funkcje lidera) – LO Kańczuga, Marcel Mróz – LO Rzeszów, Mateusz Korolinczak – LO Lesko. Drużyna zdobyła 7 miejsce spośród 16 reprezentujących poszczególne województwa i tym samym znalazła się w finale olimpiady. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

olimsol1          olimsol2


 
Więcej artykułów…