2011/2012

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  klasa humanistyczno-prawna Nowy-1 klasa inżynierska Nowy-1  klasa mundurowa Nowy-1  TECHNIKUM technik mechanik   technik żywienia i usług gastronomicznych  technik hotelarstwa  technik obsługi turystycznej Nowy-1   kelner Nowy-1  ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA cukiernik Nowy-1   mechanik-monter maszyn i urządzeńNowy-1 

Happening pod hasłem „GRAM CZYSTO - NIOSĘ POMOC – KIBICUJĘ FAIR PLAY”

6 czerwca 2012r. w naszej szkole odbyła się V edycja happeningu „GRAM CZYSTO- NIOSĘ POMOC”. W tym roku impreza odbywała się pod hasłem „KIBICUJĘ FAIR PLAY”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

 15 czerwca odbyło się kolejne spotkanie z pszczelarzami – pp. Stanisławem Żyłą i Tadeuszem Horodeckim, które obfitowało w różne atrakcje. Młodzież zobaczyła „na żywo” pracę pszczół w ulu, produkty ich pracy, w tym m.in. wosk, kit, pyłek i przede wszystkim miód, którego degustacja sprawiła wszystkim największą przyjemność.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 01.06.2012 r. w Zespole Szkół w Kańczudze odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom, którzy w ramach projektu ”Przedsiębiorcze szkoły” realizowanego w naszej szkole przez Wyższa Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wygrali w grach symulacyjnych „Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne” oraz „Wirtualny Doradca”.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

1 czerwca 2012 r. w Centrum Turystyki i Rekreacji (WSliZ) w Kielnarowej odbyły się warsztaty graficzne prowadzone przez profesora Mark'a Bannatyne z Indiana University Purdue University Indianapolis (IUPUI), specjalistę z zakresu grafiki komputerowej.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

„Przemoc jest straszna, przemoc to choroba,

okrutne czyny, czasami nawet słowa.

Ogarnia wszystkich, winnych i bez winy,

nie szukajcie zemsty, szukajcie przyczyny…”

 

ZAPRASZAMY SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNĄ I RODZICÓW

DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA

na HAPPENINGU POD HASŁEM:

„GRAM CZYSTO – NIOSĘ POMOC – KIBICUJE FAIR PLAY”

Więcej…

 
Więcej artykułów…