2011/2012

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  klasa humanistyczno-prawna Nowy-1 klasa inżynierska Nowy-1  klasa mundurowa Nowy-1  TECHNIKUM technik mechanik   technik żywienia i usług gastronomicznych  technik hotelarstwa  technik obsługi turystycznej Nowy-1   kelner Nowy-1  ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA cukiernik Nowy-1   mechanik-monter maszyn i urządzeńNowy-1 

 W okresie przedświątecznym, podobnie jak w ubiegłym roku w Zespole Szkół w Kańczudze została przeprowadzona akcja: „Pomóż zwierzętom przetrwać zimę”.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

  W ramach obchodów Dnia  Patrona  Liceum Ogólnokształcącego  i Święta Szkoły -  w  Zespole  Szkół odbyły się dniu 14.12.2011r. międzyszkolne  konkursy związane z życiem i twórczością Adama Mickiewicza. 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

2 grudnia 2011 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Poetyckiego odbywającego się w ramach Dynowskiej Jesieni Teatralnej.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY

ZESPOŁU SZKÓŁ W KAŃCZUDZE,

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W RAMACH

TARGÓW EDUKACJI I PRACY

DNIA 19 GRUDNIA 2011 W GODZINACH 11:00 - 14:00

 


 


 

 W dniu 24 listopada 2011 r. odbyło się zorganizowane przez p. Donatę Kozłowska spotkanie z kobietą przedsiębiorczą i dyrektorem ds. sprzedaży w firmy Mary Kay Cosmetics p . Kinga Dudzińska.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…