2011/2012

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  klasa humanistyczno-prawna Nowy-1 klasa inżynierska Nowy-1  klasa mundurowa Nowy-1  TECHNIKUM technik mechanik   technik żywienia i usług gastronomicznych  technik hotelarstwa  technik obsługi turystycznej Nowy-1   kelner Nowy-1  ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA cukiernik Nowy-1   mechanik-monter maszyn i urządzeńNowy-1 

  W dniu 5.01.2012r. uczniowie klas I i II uczestniczyli w spotkaniu z Grzegorzem Chachura – podróznikiem, który zwiedził najpiękniejsze miejsca naszego globu. Grzegorz Chachura jest młodym człowiekiem, dla którego poznawanie ciekawych zakątków świata stało się pasją i sposobem na życie.

GALERIA  ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

Szkolne koło Caritas wzorem ubiegłych lat zorganizowało dla uczniów  ZS kolejną edycję Konkursu Ozdób Świątecznych. Na konkurs wpłynęły prace wykonane różnymi technikami i o różnej tematyce, oscylującej wokół Świąt Bożego Narodzenia.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

 Dzień 20 grudnia w Zespole Szkół był wyjątkowy. W tym dniu cała społeczność szkolna uroczyście obchodziła Święto Szkoły i Dzień Patrona LO-Adama Mickiewicza.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

 W dniu 19.12.2011 od godz. 12.00 uczniowie Zespołu Szkół mieli okazję uczestniczyć w TARGACH PRACY, mogli też zapoznać się z ofertą edukacyjną skierowaną do przyszłych studentów.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

 W dniu 18 grudnia 2011r. odbyły się w Przeworsku w Zespole Pałacowo - Parkowym kolejne już ,,Pałacowe spotkania poetycko – muzyczne''.

 GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…