2011/2012

TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW DO PODJĘCIA NAUKI W NASZEJ SZKOLE

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  klasa humanistyczno-prawna Nowy-1 klasa inżynierska Nowy-1  klasa mundurowa Nowy-1  TECHNIKUM technik mechanik   technik żywienia i usług gastronomicznych  technik hotelarstwa  technik obsługi turystycznej Nowy-1   kelner Nowy-1  ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA cukiernik Nowy-1   mechanik-monter maszyn i urządzeńNowy-1 

W dniu 25.05.2012 roku odbyła się wycieczka przedmiotowa na pokazy z fizyki zorganizowane przez Politechnikę Rzeszowską, pod opieką p. Moniki Nawojskiej i p. Donaty Kozłowskiej.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

Maraton egzaminów – zakończony

W tym roku egzamin maturalny rozpoczął się 4 maja, tradycyjnie od sprawdzenia wiedzy i umiejętności z języka polskiego. Maturzyści zdawali też obowiązkowo matematykę i jezyk obcy nowożytny.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej…

 

W dniach od 14 do 18 maja 2012 roku grupa 32 uczniów naszej szkoły z klas: I LO, I TM, I TŻH i II LO wzięła udział w wycieczce do Malborka, Władysławowa, Helu i Gdańska.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

15 maja 2012 r. w naszej szkole odbył się interdyscyplinarny konkurs przedmiotowy obejmującym wiedzę z zakresu matematyki, fizyki i informatyki.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 

W dniu 11.05.2012 grupa uczniów z klasy I LO o profilu polonistyczno-dziennikarskim wzięła udział w spotkaniu z panią prof. dr hab. Ewa Skwara – pracownikiem Latynistyki Filologii Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, które odbyło się na Uniwersytecie Rzeszowskim.

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej…

 
Więcej artykułów…