TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!

W dniu 12 stycznia 2018 r. uczniowie klasy 1 TL uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez pracowników WUP w Rzeszowie i Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Temat przewodni warsztatów brzmiał „Możliwości finansowania działalności ze źródeł zewnętrznych”. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się m.in. z informacjami, gdzie można poszukiwać dodatkowych funduszy pomocnych przy otwieraniu własnej działalności gospodarczej.

Szkolny koordynator projektu
                             Donata Kozłowska

Poprawiony (środa, 17 stycznia 2018 14:53)

 

SPECJALISTA KSIĘGOWY

ZAŁĄCZNIK DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO

UMOWA

 

Wyniki rozstrzygnięcia zapytania ofertowego

W związku ze złożonymi ofertami na stanowisko specjalisty ds. obsługi  finansowej projektu- wygrała Pani Magdalena Urban.
 

Kańczuga, 12.01.2018r.

Odstąpienie

Odstąpienie od zapytania ofertowego z dnia 16.10.2017r. na stanowisko specjalista  ds. obsługi  finansowej  projektu pod nazwą „Dobry zawód inwestycją na przyszłość”.

Zamawiający podjął decyzję o odstąpieniu od zapytania ofertowego i umowy,  w tym od jej podpisania i wykonywania w ramach w/w zapytania.

 


W dniach 10.01-11.01.2018 r. został przeprowadzony egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie z następujących kwalifikacji:

A.30- Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania,
A.31- Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych,
A.32- Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych,  T.06- Sporządzanie potraw i napojów T.15- Organizacja żywienia i usług gastronomicznych T.12- Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie,

Do części pisemnej przystąpiło ogółem 48 zdających. Do części praktycznej przystąpiło ogółem 53  zdających.
Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki. Trzymamy kciuki.

 

W dniu 9 stycznia 2018 roku w Zespole Szkół w Kańczudze odbył sie I etap XVII edycji Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere aude” - odważ się być mądrym. Wzięło w nim udział łącznie 17 uczniów. I etap konkursu miał formę pisemną i polegał na rozwiązaniu testu, składającego się z 40 pytań. Uczniowie rywalizowali w dziedzinie wiedzy z nauk ścisłych i przedmiotów zawodowych technicznych. 

Do II etapu zakwalifikowało się 3 uczniów: Małgorzata Majewska, Wiktoria Czyż, Aleksandra Chmura. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas II etapu.

 
Więcej artykułów…