TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
W dniu 27 września 2017 r. na terenie szkoły Szkolne Koło Caritas przeprowadziło zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej Wioli Duszy z Niżatyc.

Więcej…

 
Projekt „Skarby kultury odkrywane na nowo” prowadzony przez grupę związaną z Zespołem Szkół w Kańczudze nabiera rozmachu. Projekt współfinansowany jest ze środków programu DZIAŁAJ LOKALNIE Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacją Fundusz Lokalny w Leżajsku .

Więcej…

 

26 września uczniowie naszej szkoły oraz gimnazjaliści z Kańczugi, Łopuszki Wielkiej, Siedleczki i Pantalowic uczestniczyli w pokazach z fizyki, które odbyły się w PWST-E w Jarosławiu.

Uczniowie wysłuchali krótkiego wykładu nt. ruchu jednostajnie przyspieszonego i przyciągania ziemskiego.

 

Więcej…

 

Uczniowie klas III LO, IV TL i IV TŻ odwiedzili Politechnikę Rzeszowską, na której w dniach 20-21 września uczelnie wyższe w ramach SALONU MATURZYSTÓW prezentowały ofertę edukacyjną na rok akademicki 2018/2019.

Uczestnicy odwiedzając poszczególne stoiska pozyskiwali informacje nt. możliwości i warunków studiowania, zasad rekrutacji oraz takiego wyboru przedmiotów na egzaminie maturalnym, który pozwoliłby studiować na wybranej uczelni. Otrzymali różnorodne materiały promocyjne, w tym cyklicznie publikowany przez wydawnictwo PERSPEKTYWY Informator dla maturzystów.

 

Więcej…

 

22 września w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny klasy I technikum logistycznego przygotowane przez uczniów klas drugich. Pierwszoklasiści, aby stać się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej musieli stawić czoła różnym konkurencjom. Imprezę rozpoczęło złożenie uroczystego ślubowania przez uczniów klasy pierwszej i wychowawcę klasy panią Beatę Drozd.

Więcej…

 
Więcej artykułów…