TECHNIKUM LOGISTYCZNE - PATRONAT AXTONE S.A. W KAŃCZUDZE
TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - PATRONAT MARMA POLSKIE FOLIE NOWOŚĆ !!!
„NIE MA ŚMIECI – SĄ SUROWCE” pod takim hasłem w dniach 15-17 września w naszej szkole odbyła się tegoroczna akcja Sprzątania Świata. W akcji brali udział wszyscy uczniowie klas promocyjnych wraz z wychowawcami. Odpowiednio przygotowani, wyposażeni w rękawiczki ochronne i worki na śmieci sprzątali teren wokół szkoły i przyległe rejony. Oprócz wymiaru ekologicznego, udział w Sprzątaniu Świata to okazja do aktywnego i pożytecznego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz integracji zespołów klasowych.
 

Tak mogą powiedzieć uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w szkolnym kiermaszu używanych podręczników. Kiermasz odbywa się już od kilku lat i dobrze wpisuje się w życie szkoły. Ciągle bowiem łatwiej kupić stary niż nowy podręcznik i to od kogoś znajomego, a istnieje też przecież  możliwość wymiany czy zamiany potrzebnego podręcznika z koleżanką lub kolegą ze szkoły.

Więcej…

 

4 WRZEŚNIA 2017- UROCZYSTE INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

Młodzież wraz z gronem pedagogicznym zgromadziła się na Mszy Świętej w Kościele Parafialnym pw. Michała Archanioła w Kańczudze o godzinie 9.00. Po Mszy Świętej wszyscy udali się do szkoły, gdzie o godzinie 10.00 pani dyrektor Dorota Konieczna powitała zaproszonych gości, uczniów, grono pedagogiczne oraz pracowników.

Podczas uroczystości przypomniała także o kolejnej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Na zakończenie uczniowie udali się wraz ze swoimi wychowawcami do klas, gdzie odbyły się pierwsze zajęcia organizacyjne.